Živá bedra                          psoas a kyčle v léčivém propojení

Termín semináře  15.října  2023

9:00 - 14:00 

YOGA & VISION CENTER

Měříčkova 20
Brno - Řečkovice

Cena: 1200Kč


Pro koho je seminář vhodný?

  • Pro všechny zvědavé, kteří chtějí nahlédnout do tajů tekutinového těla.
  • Pro ty, kteří vnímají potíže v oblasti beder, pánve, kyčlí, kolen...
  • Pro ty, jež cítí, že jejich bederní svaly nejsou v ideální souhře s okolními svaly, kteří touží harmonizovat pravou a levou stranu těla.
  • Pro ty, kterých se dotýká téma diskomfortu v pánevní oblasti a inkontinence.
  • Pro takové, kteří hledají jemnější postupy, když ty běžné (masáž, cvičení, protahování...) nevedou k trvalé úlevě.
  • Pro všechny, kteří si rádi zaskočí na randez-vous sami se sebou - s hlubokými svaly beder =  svaly duše a s léčivou moudrostí tekutinového těla.
  • Pro ty, kteří volí laskavou cestu a nepotřebují "denně uběhnout maraton, aby měli pocit, že pro sebe něco udělali".


Způsob praxe

Práce s bederními svaly nás zavede hluboko do těla. Techniky, které budeme zažívat, se střídají ve velmi jemných postupech mikro pohybů, dechu, zvukových vibrací, a hlavně hravého objevování našeho tekutinového těla. Při praxi budeme dávat prostor jeho vnitřní moudrosti a léčivým silám, které zkoumá například i biodynamika a kraniosakrální terapie. Nečekejte klasické protahovací a posilovací cviky. Spíše si zažijeme, jak jemné spontánní malé pohyby v doprovodu s určitými zvuky tělo zprůchodňují a zešťavnaťují. Dochází k nápravě struktur, někdy k hlubokým uvědoměním, někdy k uvolnění emocí...Je to velmí léčivý a vyživující proces, a hlavně každý je sám sobě terapeutem!!!!Naučím vás cítit se ve svém těle jako doma

Moje 15letá praxe masérky mi dává úžasnou možnost být v kontaktu s lidmi a prakticky si ověřovat, jaké neduhy je nejvíc trápí a co na ně pomáhá.

Touha dívat se na věci mezioborově mě provedla magisterským studiem biofyziky a 4 semestry fyzioterapie. Potřeba pracovat s tělem čím dál jemnějšími, ale o to účinějšími technikami mě vedla dál - přes výcviky věnující se oblasti pánve a hlubokých svalů beder a řadu dalších kurzů.

Objevování moudrosti tekutinového těla a její léčivé síly, "práce" s hlubokými svaly beder (svaly duše), se zvukem, fluidním pohybem, vědomím kostí a s důvěrou v léčivý proces, mě stále nepřestávají fascinovat. Při této praxi se projevují stejné síly, které zkoumá i kraniosakrální terapie a biodynamika.

Tady slova nestačí, to je potřeba zažít.


Dana HrabcováŽivá bedra -  ponoř se do hlubších vod.